RK73H1ETTP5603D
MFR.Part #
RK73H1ETTP5603D
JLCPCB Part #
C2576254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS