SL2TTE20L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SL2TTE20L0F
JLCPCB Part #
C144419
Package
4527
Description
20mΩ 2W SMD Shunt ±1% ±100ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS