RK73G2ATTD8201C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD8201C
JLCPCB Part #
C6388939
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS