RK73G2ATTD8200C
MFR.Part #
RK73G2ATTD8200C
JLCPCB Part #
C5850912
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS