RK73G2ATTD8200D
MFR.Part #
RK73G2ATTD8200D
JLCPCB Part #
C5850914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS