RK73G2ATTD7873F
MFR.Part #
RK73G2ATTD7873F
JLCPCB Part #
C7284481
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS