RN73R2ATTD2612C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD2612C25
JLCPCB Part #
C2526337
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS