RK73G2ATTD76R8D
MFR.Part #
RK73G2ATTD76R8D
JLCPCB Part #
C7049639
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS