RN73R2ETTD2490F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2490F10
JLCPCB Part #
C2603500
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS