RK73B1HTTC205J
MFR.Part #
RK73B1HTTC205J
JLCPCB Part #
C307094
Description
-55℃~+155℃ 25V 2MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS