RK73G2ATTD73R2D
MFR.Part #
RK73G2ATTD73R2D
JLCPCB Part #
C6388921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS