SG73P2BRTTD3920F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3920F
JLCPCB Part #
C5911860
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS