RN73R2ETTD2081F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2081F50
JLCPCB Part #
C2604111
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS