RK73G2ATTD6983D
MFR.Part #
RK73G2ATTD6983D
JLCPCB Part #
C6182043
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS