RN73R1JTTD2520C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2520C50
JLCPCB Part #
C4212327
Description
-55℃~+155℃ 100mW 252Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS