RK73H3ATTE6341D
MFR.Part #
RK73H3ATTE6341D
JLCPCB Part #
C2583372
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS