RK73G2ATTD36R5F
MFR.Part #
RK73G2ATTD36R5F
JLCPCB Part #
C7340384
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS