RK73G2ATTD5362D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5362D
JLCPCB Part #
C6182008
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS