RK73G2ATTD6653F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6653F
JLCPCB Part #
C6269907
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS