RK73G2ATTD1653F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1653F
JLCPCB Part #
C6974718
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS