RK73G2ATTD6650F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6650F
JLCPCB Part #
C5850885
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS