RK73G2ATTD1201C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1201C
JLCPCB Part #
C7340249
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS