RN73H2ETTD3160B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3160B10
JLCPCB Part #
C4162660
Description
250mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS