RK73G2ATTD6040F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6040F
JLCPCB Part #
C7284447
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS