RN73R2BTTD2262A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2262A05
JLCPCB Part #
C4219125
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS