RK73G2ATTD5902F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5902F
JLCPCB Part #
C6182022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS