RK73G2ATTD5763C
MFR.Part #
RK73G2ATTD5763C
JLCPCB Part #
C5724903
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS