RK73G1HTTC1301F
MFR.Part #
RK73G1HTTC1301F
JLCPCB Part #
C2582483
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS