SR732HTTER887F
MFR.Part #
SR732HTTER887F
JLCPCB Part #
C2601006
Description
-55℃~+150℃ 750mW 887mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS