RK73G2ATTD5761F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5761F
JLCPCB Part #
C6648775
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS