RK73G2ATTD5761C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD5761C
JLCPCB Part #
C6269901
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS