RK73G2ATTD5760D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5760D
JLCPCB Part #
C6269900
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS