RN732BTTD1070F100
MFR.Part #
RN732BTTD1070F100
JLCPCB Part #
C3978979
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS