RK73G2ATTD5363F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5363F
JLCPCB Part #
C5724897
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS