RK73G2ATTD5360F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5360F
JLCPCB Part #
C7284435
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS