SG73S1JRTTD4530F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4530F
JLCPCB Part #
C5752721
Description
-55℃~+155℃ 200mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS