RN732BTTD1004D100
MFR.Part #
RN732BTTD1004D100
JLCPCB Part #
C4228442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS