RK73G2ATTD5103C
MFR.Part #
RK73G2ATTD5103C
JLCPCB Part #
C7284429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS