SLR1TTE2000D
MFR.Part #
SLR1TTE2000D
JLCPCB Part #
C4259127
Description
-55℃~+180℃ 1W 200Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS