RN73H2ETTD3520C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3520C50
JLCPCB Part #
C4283479
Description
-55℃~+155℃ 250mW 352Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS