RK73G2ATTD4992F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4992F
JLCPCB Part #
C3940502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS