RK73G2ATTD4871D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4871D
JLCPCB Part #
C7340421
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS