RK73G1HTTC5601F
MFR.Part #
RK73G1HTTC5601F
JLCPCB Part #
C4126695
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS