SG73S2ATTD391J
MFR.Part #
SG73S2ATTD391J
JLCPCB Part #
C4261878
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS