RK73G2ATTD47R0D
MFR.Part #
RK73G2ATTD47R0D
JLCPCB Part #
C7340418
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS