RN73R2ETTD9653F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9653F50
JLCPCB Part #
C2604470
Description
-55℃~+155℃ 250mW 965kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS