RN732BTTD7592B25
MFR.Part #
RN732BTTD7592B25
JLCPCB Part #
C4035157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS