RK73G2ATTD4701D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4701D
JLCPCB Part #
C6182000
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS