RN732ATTD7873F25
MFR.Part #
RN732ATTD7873F25
JLCPCB Part #
C4312373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS