RK73G2ATTD46R4D
MFR.Part #
RK73G2ATTD46R4D
JLCPCB Part #
C5724885
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS